“GOCË PËR SHTËPI”/ Afërdita Dreshaj vërteton se ka dhe një talent tjetër (FOTO) – AlpeGossip
“GOCË PËR SHTËPI”/ Afërdita Dreshaj vërteton se ka dhe një talent tjetër (FOTO)

“GOCË PËR SHTËPI”/ Afërdita Dreshaj vërteton se ka dhe një talent tjetër (FOTO)

Artistja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj ka vetëm pak kohë që është martuar, por është kthyer në një zonjë shtëpie të vërtetë.

Pasi gatoi drekën dje, ajo publikoi në rrjete sociale një fotografi të ushqimit duke shtuar se ndoshta së shpejti do japë këshilla për të gjithë ata që pëlqejnë kuzhinën.

“Ndoshta do nis një libër gatimi”, shkruajti Afërdita në imazhin ku dukej qartë se kishte gatuar rizoto me perime.

Mbetet për tu parë nëse Afërdita do e bëjë vërtetë një libër ku jep këshilla për të apasionuarit pas gatimit.