Arilena shpërthen fuqishëm/ Kësaj here duket se do të bëj një...(FOTO) - AlpeGossip
Arilena shpërthen fuqishëm/ Kësaj here duket se do të bëj një…(FOTO)

Arilena shpërthen fuqishëm/ Kësaj here duket se do të bëj një…(FOTO)

Ende pa u publikuar zyrtarisht, kënga më e re e Arilena Arës është kthyer tashmë në hit.

“Last train to Paris”- Treni i fundit për Paris, bashkëpunimi me reperin e njohur rus KDDK, po bën namin në Bullgari. Mjaftoi të transmetohej disa herë në radio, për t’u renditur menjëherë në 10 këngët më të dëgjuara të momentit.

Mbas lajmit të djeshëm  ku Arilena ka firmosur me një prej shtëpive më të mëdha diskografike, Universal Music. Së fundmi në rrjetin social Instagram  ajo postoj një foto ku duket se po e pret një koncert i radhës në Minsk Arena. Le të shpresojmë qe këngëtarja të jetë një DIV  e vërtetë dhe të pushtoj sa më shpejtë tregu ndërkombtarë.

 

Përgatiti: AlpeNews.al