DO TA BËNIT JU? Shihni ç'sakrificë bën Arbenita për Feron (FOTO) - AlpeGossip
DO TA BËNIT JU? Shihni ç’sakrificë bën Arbenita për Feron (FOTO)

DO TA BËNIT JU? Shihni ç’sakrificë bën Arbenita për Feron (FOTO)

Lidhja e Feros me modelen Arbenita Ismajli po komentohet prej disa muajsh dhe çifti kanë qenë në qendër të vëmendjes kudo ku shkojnë e për çdo postim që bëjnë në rrjete sociale.

Fero dhe Arbenita duket se e duan aq shumë njëri-tjetrin sa marrin përsipër të bëjnë edhesakrifica.

Ditën e sotme Fero ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet i veshur me kostum ngjyrë vjollcë, mirëpo vëmendjen e ka tërhequr komenti i Arbenitës.

“Për pas sa nuk rashë ngadritarja për këtë foto”, i komenton Arbenita.

“Edhe model je, jo veç artist”, është një koment tjetër nga modelja.