‘NA BËRE SHUMË TË LUMTUR”/ Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
‘NA BËRE SHUMË TË LUMTUR”/ Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

‘NA BËRE SHUMË TË LUMTUR”/ Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Moderatorja e njohur, Fitore Rexhepi është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur ka dhënë vetë Fitorja me postimin më të fundit në Instagram ku na prezanton me vajzën e saj.

Kjo është vajza e dytë e moderatores dhe mban emrin Mia. Ndërsa vajza e parë e Fitores, mban emrin Majda.

“Në jetë nuk ka diçka më të rëndësishme sesa ardhja në jetë e një fëmije. Kjo është Mia Dresha, motra e Majdes e cila erdhi në këtë botë për të na bërë shumë të lumtur. Mirëseerdhe në këtë botë vogëlushe”, shkruan Fitorja.