RITA ORA NUK KA TË NDALUR/ Këngëtarja kthehet në shtëpi me 3 çmime të reja (FOTO) - AlpeGossip
RITA ORA NUK KA TË NDALUR/ Këngëtarja kthehet në shtëpi me 3 çmime të reja (FOTO)

RITA ORA NUK KA TË NDALUR/ Këngëtarja kthehet në shtëpi me 3 çmime të reja (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkomëbëtare Rita Ora po përjeton periudhën e saj më të mirë. Së fundmi ajo ka lançuar këngën “Let You Love Me” dhe ka shënuar një rekord shikueshmërie në pak kohë.

Kjo këngë kryeson në top listat e këngëve më të mira amerikane, madje Rita Ora është përzgjedhur si artistja femër me më së shumti këngë solo në Top 10 e Britanisë së Madhe.
Këngëtarja shqiptare ka treguar suksesin e radhës nga kënga e sa më e fundit dhe ka fituar plot 3 trofe nga Vodafone.

“Erdha në shtëpi me tri çmime”, shkruan ajo.