“NGJASHMËRIA ËSHTË E FRIKSHME”/ Sozia e Dua Lipës është në Tiranë (FOTO) – AlpeGossip
“NGJASHMËRIA ËSHTË E FRIKSHME”/ Sozia e Dua Lipës është në Tiranë (FOTO)

“NGJASHMËRIA ËSHTË E FRIKSHME”/ Sozia e Dua Lipës është në Tiranë (FOTO)

Ajo quhet Hilda Kërtalli dhe është nxënëse ne gjimnazin Ismail Qemali. Në spotin e SiRadio.al adoleshtja kishte një pamje pothuajse identike me këngëtaren me famë botërore Dua Lipa. Me tipare të theksuara, buzë të plota e flokë të zinj, Hilda dhe Dua duken si binjake.