Adrola Dushi: Modelimit i ka humbur sensi, më është kthyer vetëm në punë! (VIDEO) – AlpeGossip
Adrola Dushi: Modelimit i ka humbur sensi, më është kthyer vetëm në punë! (VIDEO)

Adrola Dushi: Modelimit i ka humbur sensi, më është kthyer vetëm në punë! (VIDEO)

Gjatë intervistës për Elitë Show në televizionin T7 modelja seksi Adrola Dushi u shpreh për fenomenim e vajzave dhe Instagramit, sipas saj për shkak të këtij rrjeti social profesioni i modeles ka humbur sensin, pasi nuk ka më kritere.
“Në gjithë botën janë bërë vetëm modele nga Instagrami ka humbur sensi i gjithës prandaj as unë nuk ndihem e lumtur më punën që bëj tani më është kthyer tamam në punë marr punë të mira dhe paguhem mirë kjo më bën akoma të rri në këtë punë, por ka humbur sensi i gjësë,”-përfundon modelja e njohur.