SHKURTE FEJZA NUK NJEH MOSHË/ Shfaqet me shumë stil në oborrin e saj (FOTO) – AlpeGossip
SHKURTE FEJZA NUK NJEH MOSHË/ Shfaqet me shumë stil në oborrin e saj (FOTO)

SHKURTE FEJZA NUK NJEH MOSHË/ Shfaqet me shumë stil në oborrin e saj (FOTO)

Shkurte Fejza për vite të tëra i ka qëndruar besnike skenës muzikore.

Ajo është shumë aktive me projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen shumë nga fansat e saj.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet me shumë stil në oborrin e saj.

Përmes këtij imazhi, këngëtarja ka përshëndetur të gjithë, duke shkruar “Përshëndetje për të gjithë nga Mushtishti”.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Shkurte Fejza është “Nusja dhe Shqiponja”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

View this post on Instagram

Pershendetje per te gjithë nga Mushtishti.

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza) on