“KRYQËZOHET” nga fansat Besi/ E ke shkruajtur gabim o … (FOTO) – AlpeGossip
“KRYQËZOHET” nga fansat Besi/ E ke shkruajtur gabim o … (FOTO)

“KRYQËZOHET” nga fansat Besi/ E ke shkruajtur gabim o … (FOTO)

Humorist dhe këngëtari i famshëm Bes Kallaku uron gjith shqiptarët për festen e pashkeve por ajo që të bije në sy menjëherë është fjala e shkruajtur gabim ku njeri nga fansi e injoron komplet duke i thenë se: “E ke shkruajtur gabim o plak딑

 

 

Përgatiti: AlpeNews.al