TREGOI “DEFEKTET” QË KA NË TRUP SI ÇDO FEMËR/ Instagrami i fshin foton me bikini Arbenitës (FOTO) – AlpeGossip
TREGOI “DEFEKTET” QË KA NË TRUP SI ÇDO FEMËR/ Instagrami i fshin foton me bikini Arbenitës (FOTO)

TREGOI “DEFEKTET” QË KA NË TRUP SI ÇDO FEMËR/ Instagrami i fshin foton me bikini Arbenitës (FOTO)

Arbenita Ismalji është një ndër modelet shqiptare më të bukura dhe njihet për fotot e saj provokuese që publikon shpesh në Instagram.

E tillë ishte dhe fotoja e fundit që ajo publikoi, por që Instagrami ia fshiu dhe nuk e dimë përse.

Modelja shqiptare kishte dalë me një palë bikini të kuqe në foton që iu fshi dhe ku dukeshin format perfekte trupore.

Por një “defekt” që na ra në sy dhe që e kanë thuajse të gjitha femrat, është prania e strijave në të pasme.

Po, po, e dëgjuat mirë! Edhe modelet seksi si Arbenita mund të kenë strija dhe t’i tregojnë pa pikë problemi për të gjithë.

Në një postim të fundit, modelja e cila është e dashura e reperit Fero, shkruan se nuk e di ende arsye përse iu fshi fotoja nga Instagram-i:

“U zgjova dhe pashë që Instagrami më kishte fshirë foton. Pse?”, shkruan Arbenita.

Ne nuk e dimë arsyen, por jemi të sigurt që do të donin të shihnim foto të tjera si ajo më sipër.