MAJK KAPET KEQ ME ISH TË DASHURAT/ Majlinda dhe Melita do shokohen nga kjo deklaratë (FOTO) – AlpeGossip
MAJK KAPET KEQ ME ISH TË DASHURAT/ Majlinda dhe Melita do shokohen nga kjo deklaratë (FOTO)

MAJK KAPET KEQ ME ISH TË DASHURAT/ Majlinda dhe Melita do shokohen nga kjo deklaratë (FOTO)

Majk është jo vetëm një nga reperët më të pëlqyer nga publiku për këngët që kthehen menjëherë në hite e arrijnë miliona shikime në Youtube, por eshte edhe ndër më të komentuarit për jetën private.
Lidhja e tij me Majlinda Zekën ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për një kohë të gjatë. Dhe kështu ndodhi edhe me lidhjen me Melita Nushin me të cilën u nda pak kohë më parë.

Ditën e sotme me një postim në Instastory, Majk ja ka bërë të qartë ish-të dashurave se nuk ka kthim mbrapa dhe se rrugët e tyre janë ndarë.

“Zemer nuk ka kthim mbrapa, rruget tona jane te ndame si kembet e Van Damit kur ben shpagen”, shkruan Majk