Xhesikës i “RRËMBEJNË” zemrën / Modelja bukuroshe na tregoi më në fund se… (FOTO) – AlpeGossip
Xhesikës i “RRËMBEJNË” zemrën /  Modelja bukuroshe na tregoi më në fund se… (FOTO)

Xhesikës i “RRËMBEJNË” zemrën / Modelja bukuroshe na tregoi më në fund se… (FOTO)

Xhesika Berberi është një nga modelet më të njohura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Biondina bukuroshe që jeton në Amerikë ka kohë që është single, ndërsa duket që pas ndarjes nga i dashuri po e shijon beqarinë.

Ajo përmes një intastory ka treguar që një person megjithatë e ka bërë për vete. Bëhet fjalë për një vogëlushe, teksa modelja ka shkruar “Ajo ma mori zemrën”.
Ndryshe Xhesika duket tejet në formë, ndërsa ka veshur një bluzë të shkurtë dhe një palë xhinse.