NGA KARTOLINA TE DARKA E VEÇANTË/ 8 Marsi i Arbana Osmanit ishte perfekt – AlpeGossip
NGA KARTOLINA TE DARKA E VEÇANTË/ 8 Marsi i Arbana Osmanit ishte perfekt

NGA KARTOLINA TE DARKA E VEÇANTË/ 8 Marsi i Arbana Osmanit ishte perfekt

Çdo ditë duhet t’i japim vëmendjen e duhur gruas, por në ditën e 8 Marsit duhet ta bëjmë atë të ndihet më speciale se asnjëherë.

Dhe Arbana Osmani shijoi një ditë perfekt, që nisi nga festa me punonjëset e stafit dhe u mbyll në vendin më të dashur të familja.

Moderatorja tregoi përmes postimeve në Insta Story se pjesa më e bukur e ditës ishte një kartolinë e marrë nga djali i saj, Joni, në të cilën shkruhej: “Mami, ti më ndriçon jetën”.

Më pas Arbana tregoi se u kujdes që djali i saj të surprizonte gjyshen e saj me një tufë me lule:

Dhe dita e saj duket se u mbyll me një darkë në shtëpi me të atin:

Mos harrojmë edhe macen që qëndron e shtrirë në tavolinë!