“JE K*RVA MË E MADHE NË KOSOVË”/ Nga Fjolla Morina tek Rudina Dembacaj, si ofendohen VIP-et nga fansat (FOTO) – AlpeGossip
“JE K*RVA MË E MADHE NË KOSOVË”/ Nga Fjolla Morina tek Rudina Dembacaj, si ofendohen VIP-et nga fansat (FOTO)

“JE K*RVA MË E MADHE NË KOSOVË”/ Nga Fjolla Morina tek Rudina Dembacaj, si ofendohen VIP-et nga fansat (FOTO)

Edhe ditën e sotme ashtu si gjithnjë, komentet e fansave nuk kanë munguar ndaj postimeve të vipave në Instagram.

“Dozat” e negativitetit variojnë nga dita në ditë, por në fund ai është gjithnjë i pranishëm.

AlpeNews.al do t’ju njohi me disa prej komenteve negative që kanë marrë vipat, në fotot e publikuara gjatë ditës së sotme.

Teksa ka postuar një fotot në Instagramin e saj ku duket mjaft seksi, Fjolla Morina ka marrë një pozicion mjaft provokues dhe ka marrë komentet e mëposhtëme:

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit ka realizuar një foto në portret në të cilën ka “fryrë” pak buzët e ndërkohë fansi i thotë se i ka bërë si rosë:

Moderatorja e njohur Einxhel shkira ka publikuar një foto kju duket mjaft seksi e krahas saj shkruan se nëse do diçka e merr por njëri prej fansave ia ka prerë “hovin”:

/AlpeNews.al