FUSTANET COCKTAIL TË KUQE/ Vipe-t ju tregojnë 7 modelet që janë “must have” të pranverës (FOTO) – AlpeGossip
FUSTANET COCKTAIL TË KUQE/ Vipe-t ju tregojnë 7 modelet që janë “must have” të pranverës (FOTO)

FUSTANET COCKTAIL TË KUQE/ Vipe-t ju tregojnë 7 modelet që janë “must have” të pranverës (FOTO)

Ngjyra e kuqe  është  një must që nuk del kurrë nga moda.

Është konsideruar gjithmonë si një ndër ngjyrat që shfaq sensualitet dhe elegancë duke qenë prezent edhe në vitet 60. Ikonat e modës  zgjodhën ngjyrën e kuqe për pozat e tyre që çmendin njerzit.

Pra ju themi se e kuqja është një nga tendencat më të padiskutueshme për pranverë-verën 2019.

Edhe vajzat e  ekranit nuk i kanë shpëtuar  kësaj ngjyre duke zgjedhur  modelet më cool të fustaneve “cocktail”.

Nga ato me pupla tek ato tyl këto janë 7 modelet më must për një fustan të kuqë për sezonin veror.