Elegante dhe seksi/ Geta Beqa thyen RREGULLIN, kapet duke mbajtur në dorë…(FOTO) – AlpeGossip
Elegante dhe seksi/ Geta Beqa thyen RREGULLIN, kapet duke mbajtur në dorë…(FOTO)

Elegante dhe seksi/ Geta Beqa thyen RREGULLIN, kapet duke mbajtur në dorë…(FOTO)

Modelja e njohur e fitnesit, Geta Beqa ka vendosur që përmes një postimi të tregon muskujt.

Këtë e ka bërë sot në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim në plazh. Në këto imazhe ajo shihet e veshur si gjithmonë me veshje sportive, si trenerke bluzë dhe çantë fitnesi.

Por ajo që bije në sy është edhe ëmbëlsira që po hanë Geta, i cili nuk dihet nëse ka përmbajtje dietale apo thjeshtë Geta po thyen sot një rregullin të saj.