FRANCESKA NUK DI TË NDALET/ Publikon FOTON plot stil pranë pishinës – AlpeGossip
FRANCESKA NUK DI TË NDALET/ Publikon FOTON plot stil pranë pishinës

FRANCESKA NUK DI TË NDALET/ Publikon FOTON plot stil pranë pishinës

Ajo që u bë e famshme pasi mori pjesë në Big Brother Albania dhe prej asaj kohe Franceska Jace nuk ndalet dhe në rrjetet sociale poston shpesh herë foto seksi dhe provokuese.

Por në një foto të publikuar së fundmi në Instagram modelja shfaqet me një look ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim.

Ajo shfaqet me një pale çizme të gjata Fendi dhe një pelerinë po Fendi, duke treguar këtë herë stilin e saj të veçantë.