“SHIHEMI SË SHPEJTI NË…”/ Albana Osmani rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim moderatoren (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“SHIHEMI SË SHPEJTI NË…”/ Albana Osmani rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim moderatoren (FOTO+VIDEO)

“SHIHEMI SË SHPEJTI NË…”/ Albana Osmani rikthehet në ekran, ja ku do ta shohim moderatoren (FOTO+VIDEO)

Moderatorja ishte në një lidhje direkte me emisionin “Vizioni i pasdites”, dhe gjatë bisedës me Evi Reçin, Albana pohoi se mund të jetë shumë pranë me të. Kështu kanë nisur aludimet se Albanën do e shohim në ekranin e Vizion Plus.

Ende nuk dihet se me cilin format do të rikthehet moderatorja, por gjithçka mbetet të zbulohet nga vetë ajo në vazhdim.