SEMI JAUPAJ FESTON DITËLINDJEN/ Urimi i Bora Zemanit: Për dore do të kem gjithë jetën…. – AlpeGossip
SEMI JAUPAJ FESTON DITËLINDJEN/ Urimi i Bora Zemanit: Për dore do të kem gjithë jetën….

SEMI JAUPAJ FESTON DITËLINDJEN/ Urimi i Bora Zemanit: Për dore do të kem gjithë jetën….

Bora Zemani dhe Semi Japaj janë padiskutim një dyshe që duhet marrë shembull kur bëhet fjalë për miqësinë e tyre

Pavarësisht se kohët e fundit u përfol për një krisje të shoqërisë, Bora dhe Semi vijojnë t’ia mbajnë fort dorën njëra-tjetrës, duke vërtetuar dashurinë që kanë mes tyre.

Ditën e djeshme, Semi Jaupaj ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të dhe sigurisht nuk ka munguar një urim nga mikesha e saj e zemrës, Bora.

Eshtë ditëlindje e motrës sime sot. Semi të dua shumë dhe kështu, për dore do të kem gjithë jetën. Je më e mirë dhe meriton të kesh çdo të mirë”, ka shkruar mbrëmjen e kaluar Bora, në postimin e bërë në “Instastory”, ku shfaqet fotografia e dy bukurosheve të kapura për dore, teksa janë kthyer me kurriz nga kamera.