KONCERTET MBARUAN/ Ja cilin destinacion ka zgjedhur Dhurata Dora për pushime (FOTO) – AlpeGossip
KONCERTET MBARUAN/ Ja cilin destinacion ka zgjedhur Dhurata Dora për pushime (FOTO)

KONCERTET MBARUAN/ Ja cilin destinacion ka zgjedhur Dhurata Dora për pushime (FOTO)

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme të estradës shqiptare. Ajo ka filluar të njihet dhe në arenën ndërkombëtarë falë super hitit ‘Zemër’ në bashkëpunim me reperin algjerian. Kënga numëron më shumë se 260 milionë klikime në Youtube.

Kjo verë për Dhuratën ka qenë tepër e ngarkuar me koncerte të vazhdueshme sa në një vend në një tjetër.

Së fundmi, Dhurata ka lajmëruar përmes një postimi në Instastory, se ka ardhur koha për pushim dhe që i është falenderuese verës 2019 për të gjithë suksesin e arritur. Ajo ka zgjedhur si destinacion Malin e Zi për të kaluar disa ditë të qeta pushimi.