FESTOI 30 VJETORIN/ Dajana Shabani merr dhuratën që e mahniti (FOTO) – AlpeGossip
FESTOI 30 VJETORIN/ Dajana Shabani merr dhuratën që e mahniti (FOTO)

FESTOI 30 VJETORIN/ Dajana Shabani merr dhuratën që e mahniti (FOTO)

Moderatorja bukuroshe, Dajana Shabani ka qenë shumë e komentuar në media së fundmi, pas largimit nga emisioni i mëngjesit në “Ora News” dhe për jetën private e lidhjen me boksierin Kamer Maloku.

Pak ditë më parë Dajana festoi 30-vjetorin me një festë përrallore me të afërmit e miqtë e ngushtë. Moderatorja mori dhurata të shumta, por një surprizë e veçantë i ka ardhur sot.

Dajana ka postuar në Instastory një video ku tregon se i kanë ardhur në shtëpi 100 trëndafila.

Nuk dihet ende kush ia ka bërë këtë surprizë Dajanës, partneri i saj Kameri apo ndonjë adhurues sekret.