ME DISA VIDEO TË VJETRA/ Monika Lubonja rikthehet gjithë nostalgji në festivalet e fëmijëve – AlpeGossip
ME DISA VIDEO TË VJETRA/  Monika Lubonja rikthehet gjithë nostalgji në festivalet e fëmijëve

ME DISA VIDEO TË VJETRA/ Monika Lubonja rikthehet gjithë nostalgji në festivalet e fëmijëve

Monika Lubonja ka publikuar disa orë më parë tre video të vjetra që me siguri do ju bëjnë të gjithëve nostalgjikë. Në to shfaqen sekuenca të shkëputura nga festivalet e fëmijëve shumë vite më parë. E pranishme në dy prej videove është edhe Yllka Mujo e cila këndon këngë për fëmijë.Monika tregon se këto kujtime i përkasin 70-vjetorit të Pallatit të Pionerit. Dhe një nga gjërat për të cilat i vjen keq pas kaq shumë kohësh është fakti që këngët për fëmijë nuk janë më si më parë.Me shumë krenari, Monika tregon edhe për prezantuesit e asaj periudhe.Për të gjithë ata që e kanë jetuar këtë periudhë me siguri emocionet janë të mëdha kur publikohen video nga këta festivale, ndërsa për më të rinjtë këto video do ju njohin me sekuenca nga e shkuara që janë shumë të veçanta.

 

View this post on Instagram

Yllka Mujo

A post shared by Monika Lubonja (@monikalubonja) on