DITËLINDJET E 8 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën?! Nga Rockefeller deri tek reperi… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 8 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën?! Nga Rockefeller deri tek reperi… (FOTO)

DITËLINDJET E 8 KORRIKUT/ Kush lindi sot për tu KUJTUAR gjithë jetën?! Nga Rockefeller deri tek reperi… (FOTO)

Data shënon 8 korrik dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Njerëzit e lindur në 8 korrik janë shenja e katërt e zodiakut, gaforrja. Ata udhëhiqen nga hëna. Nisur nga shenja e gafores, ata janë të prirur të mbrojnë ndenjat e tyre. Janë të ndjeshëm dhe me humor të paqëndrueshëm i cili mund ti ndikoj në miqësitë e tyre. Familja është gjëja që i qetëson më shumë të cilën duket se e kanë pikën e fortë dhe njëkohësisht dhe të dobët. Të lindurit në këtë datë, bëjnë gjithcka për të mbrojtur familjen, si dhe manipulojn për të arritur qëllimet e tyre.

Beck (Muzikant)

Billy Crudup (Aktor)

Jaden Smith (Aktor, reper)

Michael Weatherly (Aktor, producent)

Milo Ventimiglia (Aktor)

Nelson Rockefeller (Presidenti i 41 i SHBA)

Sophia Bush (Aktore)

Kevin Bacon (Aktor)

AlpeNews.al