RIIKTHEHET NË SHTËPI/ Einxhel: Ishte krahu i shkalafitur, i thashë doktorit mbrëmë… – AlpeGossip
RIIKTHEHET NË SHTËPI/ Einxhel: Ishte krahu i shkalafitur, i thashë doktorit mbrëmë…

RIIKTHEHET NË SHTËPI/ Einxhel: Ishte krahu i shkalafitur, i thashë doktorit mbrëmë…

Konkurrentja Einxhel Shkira është kthyer në shtëpinë e “Big Brother Vip”, për të vijuar garën de eksperiencën e saj në shtëpi.

Bëjmë me dije se Einxhel ndodhej në spital pas rrëzimit të saj gjatë një lojë në BBV.

Ndërkohë, produksioni pas konsultimit me mjekët ka dalë në një deklaratë zyrtare ku njofton se Einxhel është në gjendje të mirë shëndetësore, dhe ka vendosur që moderatorja të rikthehet në garë do iu bashkuar BBV.

nga ana tjetër Einxhel u ka treguar banorëve të tjerë eksperiencën e saj teksa ka thënë:

Sot kur erdhi që të më kontrollonte, i thashë doktorit, a e pe mbrëmë Big Brotherin? Më tha shkova vonë në shtëpi, nuk arrita që të shihja. Iu thashë u desh që të thyeja krahun që të më binte mua radha që të nisja zinxhirin.

Në 7 të mëngjesit kam fjetur, nuk më zinte gjumi për qamet, kisha mbetur kështu si… Do ta mbaj 10 ditë allçinë, fizioterapinë, koha e rikuperimit është goxha.

Ishte krahu komplet i shkalafitur, më kanë vendosur vidë, unë tentoja që t’i shpjegoja mjekut të parë rënien, kam rënë me dorë i thosha. Kam vida, kam tela./