SEKSI DHE SHARMANTE/ Njihuni me deputeten shqiptare që po bën namin në rrjet (FOTO) – AlpeGossip
SEKSI DHE SHARMANTE/ Njihuni me deputeten shqiptare që po bën namin në rrjet (FOTO)

SEKSI DHE SHARMANTE/ Njihuni me deputeten shqiptare që po bën namin në rrjet (FOTO)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje njihet si deputetja më e bukur dhe për këtë shkak është komentuar shumë në media.

Mirëpo së fundmi vendin e më të bukurës Dudes duket se do ja marrë një tjetër deputete. Bëhet fjalë për Rezarta Krasniqin e cila është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave sot.

Ndryshe nga Dudja, Rezarta është brune. Ajo do të jetë në listën e LDK-së për deputete.

Mësohet se partia e Mustafës ka marrë vendimin, që Rezarta të përfaqësojë Vushtrinë.