Thoni ç’të doni por Angela Martini po i kalon pushimet me Eros Ramazzotti-n (VIDEO) – AlpeGossip
Thoni ç’të doni por Angela Martini po i kalon pushimet me Eros Ramazzotti-n (VIDEO)

Thoni ç’të doni por Angela Martini po i kalon pushimet me Eros Ramazzotti-n (VIDEO)

Bukuroshja shqiptare Angela Martini rezervon gjithnjë surpriza të këndshme për ne.

Sot ajo ka publikuar disa video në Instagram ku shfaqet nën shoqërinë e një prej këngëtarëve më të njohur italianë të të gjitha kohërave, Eros Ramazzotti-n.

 

Bashkë me partnerin Dragos, Angela shijoi një drekë të shijshme në Mikonos dhe më pas një shëtitje me jaht dhe disa zhytje në ujërat e kristalta.

Këngëtari italian shihet mjaft i miqësuar me çiftin dhe veçanërisht bukuroshen shqiptare, të cilës i vë re tatuazhin në kyçin e dorës, që është pema e jetës.