Menduat se u mbulua “ME SHAMI “/ Tronditi Amsterdamin, Fjolla Morina dredh të pasmet në mes …(FOTO) – AlpeGossip
Menduat se u mbulua “ME SHAMI “/ Tronditi Amsterdamin, Fjolla Morina dredh të pasmet në mes …(FOTO)

Menduat se u mbulua “ME SHAMI “/ Tronditi Amsterdamin, Fjolla Morina dredh të pasmet në mes …(FOTO)

Fjolla Morina është një nga këngëtaret më të komentuara në showbiz për anën profesionale e jetën private, fotot e videoklipet ku shfaqet shumë provokuese,si edhe për format bombastike trupore, me të cilat çmend gjithmonë ndjekësit.

Momentalisht këngëtarja ndodhet në Amsterdam, nga ku poston here pas here foto ose video në profilin e saj në Instagram. Mbrëmjen e kaluar ajo ka qenë në shoqërinë e miqve të saj duke ngrënë e duke pirë dhe pas darkës ka dale jashtë në rrugë për të pozuar.

Mirëpo një video e Fjollës në Instastory ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi ajo shfaqet duke dredhur të pasmet në mes të rrugës ndërkohë që pozon për kamerën. Ajo ka hipur në një pjesë të ngritur të rrugës dhe ka filluar të rrotullohet e të kërcejë në mes të Amsterdamit.