SHERRI MES ANXHELINËS DHE BEATRIX/ Albërija nuk i jep dot zgjidhje dhe e thotë troç: Për këtë gjë duhet...(FOTO) - AlpeGossip
SHERRI MES ANXHELINËS DHE BEATRIX/ Albërija nuk i jep dot zgjidhje dhe e thotë troç: Për këtë gjë duhet…(FOTO)

SHERRI MES ANXHELINËS DHE BEATRIX/ Albërija nuk i jep dot zgjidhje dhe e thotë troç: Për këtë gjë duhet…(FOTO)

Mesa duket konfliktit mes dy kushërirave Anxhelina Hadërgjonajt dhe Beatrix Ramosajt nuk di t’i përgjigjet as e mamaja e Anxhelinës, Albëria. Këngëtarja ka deklaruar se duhet të pyeten vetë vajzat.

Prej disa ditësh përflitet se Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj, pavarsisht se janë kushërira nuk flasin me njëra-tjetrën. E pyetur nga “Prive” në lidhje me këtë konflikt, Albërie Hadërgjonaj ka deklaruar thjesht se dy kushërirat e duan shumë njëra-tjetrën.

Përsa i përket faktit që nuk e ndjekin njëra-tjetrën në Instagram, këngëtarja është shprehur se për këtë gjë duhen pyetur vetë Anxhelina dhe Beatrixa.

Ndërkohë përflitet se arsyeja e sherrit të jetë Arieli, miku me të cilin këngëtarja që jeton në Amerikë ndan shtëpinë. Gjithsesi të vërtetën e këtij konflikti mbetet ta zbardhin vetë dy vajzat, edhe pse jemi shumë të sigurtë që nuk do të zgjasë shumë.