“MOS KINI FRIKË…”/ Rita Ora flet shqip për koronavirusin – AlpeGossip
“MOS KINI FRIKË…”/ Rita Ora flet shqip për koronavirusin

“MOS KINI FRIKË…”/ Rita Ora flet shqip për koronavirusin

Rita Ora ka shpërndarë një mesazh sensiilizues të gjithë fansave të saj përmes një video në “Instagram”.

Ajo i ka kërkuar të gjithëve të qëndrojnë në shtëpi dhe të jenë mjaft të kujdesshëm për higjenën duke lartë duart shesh etj.

“Dua t’iu dërgoj dashurinë time. Jini të kujdesshëm, qëndroni në shtëpi, mos kini frikë dhe lani duart. Të bëjmë gjithcka që mundemi”, shpreheh Rita.

Në fund të fjalimi të saj ajo i thotë të gjithëve “Ju dua” në gjuhën shqipe.