“MË MORI MË QAFË…”/ Arbana Osmani tregon se si e bëri Eduarti për vete – AlpeGossip
“MË MORI MË QAFË…”/ Arbana Osmani tregon se si e bëri Eduarti për vete

“MË MORI MË QAFË…”/ Arbana Osmani tregon se si e bëri Eduarti për vete

Moderatorja Arbana Osmani i jep mundësinë fansave të dinë sa më shumë rreth jetës së saj private dhe asaj profesionale.

Së fundmi, ajo ka treguar diçka më shumë për marrëdhënien me Eduartin.

Në një “Ask me a question” në Instagram, ajo ka zbuluar se çfarë e ka bërë të dashurohet pas regjisorit.

Një ndjekës e pyet: “Edi, faseta emax i ka dhëmbët dhe ku i ka bërë?”.

Arbana është përgjigjur se dhëmbët i ka të tijat dhe se më ato e mori më qafë.

“Jo mër, të vetat i ka dreqi, me ato dhëmbë na mori më qafë”, ka shkruar moderatorja.