Aktorja shqiptare HABIT sërish: Nuk jam e lidhur, por kjo nuk do të thotë se… – AlpeGossip
Aktorja shqiptare HABIT sërish: Nuk jam e lidhur, por kjo nuk do të thotë se…

Aktorja shqiptare HABIT sërish: Nuk jam e lidhur, por kjo nuk do të thotë se…

Aktorja dhe balerina e re Ana Lika është gjithnjë e më shumë e pranishme në mediat rozë. Ajo njihet për karakterin shpërthyes dhe të shprehurit e lirshëm. Kujtojmë që në mes të emisionit live ajo i çuditi të gjithë duke thënë batutën “po ngrof p****”.
Ndryshe nga vajzat e tjera të showbizit, Ana nuk e ka kompleksin të mos tregojë për jetën private.

Ditën e sotme ajo ka qenë e ftuar në PopCulture ku ka treguar se aktualisht nuk ka të dashur, por nëse do të kishte dikë në jetën e saj, nuk do kishte asnjë problem ta bënte publike.

Ajo tha:

Aktualisht jam single, por nëse do kisha të dashur nuk do e kisha problem ta thoja. Ndryshe nga ato vajzat që nuk duan të prononcohet në lidhje me këtë duke ruajtur kështu privatësinë e tyre. Kjo mbase vjen për shkak të frikës apo edhe mentalitetit që ekziston në Shqipëri.”
Ana gjithashtu deklaroi se fakti që është pa të dashur nuk do të thotë se nuk e ngacmon asnjë djalë.

E pyetur PopCulture se kë do më shumë nga tezet e saj, Inisin apo ingridin, Ana u përgjigj se ka më shumë për zemër tezen e saj të vogël, Ingridin.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë Ana deklaroi në emisionin “Wake Up” se është e dashuruar me një njeri që e ka pasur gjithë jetën në krah. Kësaj here vërtet që na bëre “lëmsh” moj Ana!