Ja se ku do t’i kalojnë pushimet Kate Middleton dhe Prince William – AlpeGossip
Ja se ku do t’i kalojnë pushimet Kate Middleton dhe Prince William

Ja se ku do t’i kalojnë pushimet Kate Middleton dhe Prince William

Kate Middleton dhe Prince William më në fund kanë gjetur pak kohë që të kalojnë me veten dhe fëmijët e tyre. Ata kanë vendosur që të pushojnë në Mustique në një ishull privat, i cili është i famshëm për plazhe të bukura. Ky do të jetë udhëtimi i parë që midis tyre do të jetë edhe i vogli Prince Louis.

Kjo nuk është hera e parë që Duka dhe Dukesha vendosin që të bëjën pushime në Mustique. Ata u pushuan atje në vitin 2012 dhe Kate solli princin George në udhëtimin e tij të parë për të vizituar ishullin në vitin 2014.