“SHOKË PËR KOKË”/ Vip-et që zvendësuan shoqen me një mashkull dhe ja dolën (FOTO) – AlpeGossip
“SHOKË PËR KOKË”/  Vip-et që zvendësuan shoqen me një mashkull dhe ja dolën (FOTO)

“SHOKË PËR KOKË”/ Vip-et që zvendësuan shoqen me një mashkull dhe ja dolën (FOTO)

Vajzat janë shoqe vetëm njera me tjetrën?

Së fundmi duket se nuk është gjtihmonë kështu pasi shumë prej vajzave të ekranit e kanë shokun e tyre besnik të cilin na e kanë treguar publikisht.

Ndoshta këto miqësi nuk i kishit vënë re në ekran por nëpër rrjete sociale ata nuk kanë nguruar të shprehin dashurinë apo ti shohim bashkë në kafe dhe darka.

Ju njohim me miqësit e rralla të vajzave dhe djemve të showbizit.

Ori Nebiaj dhe Isli Islami

Olta Gixhari dhe Nik Xhelilaj

Roza Lati dhe Niko Komani

Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli

Xhemi,Arbana dhe Eno Popi

Tuna dhe Ylli Limani

Elvana Gjata dhe Valdrin Sahiti

AlpeNews.al