ORIOLA MARASHI LË NAM/ Ky detaj e “fëlliq” modelen në foton e postuar – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI LË NAM/ Ky detaj e “fëlliq” modelen në foton e postuar

ORIOLA MARASHI LË NAM/ Ky detaj e “fëlliq” modelen në foton e postuar

Oriola Marashi ësht një ndër modelet më të njohura shqiptare. Emri i saj lakohet shpesh në media për pamjen e saj fizike dhe këmbët e gjata.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale duke  postuar foto shumë të nxehta  dhe provokuese të cilat kritikohen shpesh nga fansat.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku shihet me një pije energjike në dorë. Po të gjithë janë bërë konfuz me siguri pasi ajo pije nuk ishte e hapur.

Ky detaj me siguri nuk u ka shpëtuar as ndjekësve.