PAS RIBASHKIMIT ME BASHKËSHORTEN/ Agon Amiga publikon fotografinë e parë me djalin - AlpeGossip
PAS RIBASHKIMIT ME BASHKËSHORTEN/ Agon Amiga publikon fotografinë e parë me djalin

PAS RIBASHKIMIT ME BASHKËSHORTEN/ Agon Amiga publikon fotografinë e parë me djalin

Muajin e kaluar Agon Amiga dhe gruaja e tij Egzona u bënë prindër për herë të parë.

Djali i tyre erdhi në jetë pas ribashkimit të çiftit të cilët ishin ndarë shkak i tradhtisë por duket se dashuria ka triumfuar kësaj here, shkruan lajmi.net

Ribashmimin e tyre për herë të parë e kanë bërë të ditur burime të afërta me dyshen eksklzuivisht për lajmi.net të cilët poashtu kanë zbuluar se Agoni dhe Egzona po bëhen prindër të një djali ndërsa sot për herë të parë Agoni na ka njoftuar me djalin e tij të cilin e quan mikun e tij më të mirë.

”Shoku im i ngushtë”, ka shkruar ai pranë fotografisë së postuar në Instastory.