“AMAN MOS I TREGONI SE DO MË VESHË E MUA…”/ Eduartin e gjen “belaja” këtë Halloween me Arbanën (FOTO) – AlpeGossip
“AMAN MOS I TREGONI SE DO MË VESHË E MUA…”/ Eduartin e gjen “belaja” këtë Halloween me Arbanën (FOTO)

“AMAN MOS I TREGONI SE DO MË VESHË E MUA…”/ Eduartin e gjen “belaja” këtë Halloween me Arbanën (FOTO)

Mbrëmjen e sotme, moderatorja Arbana Osmani ka kërkuar ndihmën e ndjekësve të saj në Instagram për të siguruar disa syze që dëshiron t’i përdorë për Halloween.

Ajo ka publikuar në InstaStory foton e një kostumi për festën, ndërsa krahas saj shkruan:

“Ku mund të gjej syze si këto, të madhësive të ndryshme dhe që të mos kushtojnë sa qimet e kokës se vetëm nesër na duhen.”- janë fjalët e moderatores.

Pra, Arbana ka në mendje një kostum të tillë për festën e Halloween-it, por prisni të mësoni si ka reaguar partneri i saj, Eduarti!

Ai ka publikuar në InstaStory të njëjtën foto të Arbanës, ndërsa krahas saj i lutet ndjekësve të mos e ndihmojnë, pasi nuk dëshiron të veshë një kostum të tillë.

“Aman mos i tregoni se do të më veshi kështu dhe mua”- shkruan regjisori duke na shkrirë së qeshuri.

Epo, të shohim deri nesër se kush do të bëjë “ligjin” këtë Halloween!