UROI ME KËTË PORTRET FAMILJAR/ Zaimina publikon foton e Khloes me vajzat e bashkëshortit – AlpeGossip
UROI ME KËTË PORTRET FAMILJAR/ Zaimina publikon foton e Khloes me vajzat e bashkëshortit

UROI ME KËTË PORTRET FAMILJAR/ Zaimina publikon foton e Khloes me vajzat e bashkëshortit

Këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari ka publikuar ditën e sotme një foto krah vajzës së saj për ti uruar të gjithë në festën e Krishtlindjes. Gjithashtu ajo publikoi edhe një foto tjetër shumë të veçantë të Khloe  krah motrave të saj nga babai, Kristel dhe Jennifer.

Me këtë portret familjar, Zaimina zgjodhi të urojë të gjitha familjet shqiptare. Këngëtarja ka publikuar shumë rrallë foto të vajzave të bashkëshortit të saj. Nëse e keni harruar Zaimina ka folur publikishte e ftuar në emsionin “wake up”,ku ka zbuluar se ka marrëdhënie shumë të mirë me vajzate e bashkëshortit.