“SHQIPËRIA IME…”/ Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në jug – AlpeGossip
“SHQIPËRIA IME…”/ Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në jug

“SHQIPËRIA IME…”/ Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në jug

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman po shijojnë pushimet në bregdetin shqiptar.

Edhe këtë vit, çifti zgjodhën jugun e Shqipërisë për pushime, ndërsa modelja shqiptare ka ndarë disa foto, ku krahas tyre shkruan ‘Shqipëria ime e bukur’.

Çifti jeton në Turqi dhe janë prindër të dy fëmijëve, djalit Efehan dhe vajzës Alina.

FOTOT/ 'Shqipëria ime e bukur'/ Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në jug
FOTOT/ 'Shqipëria ime e bukur'/ Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në jug FOTOT/ 'Shqipëria ime e bukur'/ Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në jug FOTOT/ 'Shqipëria ime e bukur'/ Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në jug  FOTOT/ 'Shqipëria ime e bukur'/ Almeda dhe Tolgahan shijojnë pushimet në jug