DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Video e Ermal Fejzullahut në vitin 1997 nuk duhet humbur (FOTO) - AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Video e Ermal Fejzullahut në vitin 1997 nuk duhet humbur (FOTO)

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Video e Ermal Fejzullahut në vitin 1997 nuk duhet humbur (FOTO)

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe ndër vite ka sjell një sërë hitesh që janë dëgjuar dhe pëlqyer nga të gjithë. Megjithatë, ndonëse shumë pak veta e mbajnë mend Ermali e ka filluar karrierën në moshë shumë të vogël.

Së fundmi, këngëtari i njohur ka publikuar në ‘Instastory’ një foto ku shihet kaseta e një prej pjesëve që ai ka kënduar në vitin 1997. Në foton e postuar shihet kopertina e kasetës ku bie në sy fotoja e Ermalit i cili duket shumë më ndryshe se tani.

‘1997 janë të kohës së kasetave’, ka shkruar këngëtari pranë postimit duke rikujtuar kështu kohët e vjetra kur këndonte këngën ‘Do të bëhem’.