Aurela Hoxha feston ditëlindjen: S’do ta besoni sa vjeç mbush modelja (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Hoxha feston ditëlindjen: S’do ta besoni sa vjeç mbush modelja (FOTO)

Aurela Hoxha feston ditëlindjen: S’do ta besoni sa vjeç mbush modelja (FOTO)

Para thuajse 10 vitesh, modelja Aurela Hoxha është bërë pjesë e botës së spektaklit në Shqipëri dhe vitet e fundit, falë ndikimit të rrjeteve sociale, ajo është shndërruar në një prej personazheve më të përfolur në mediat rozë.

Sot, Aurela Hoxha feston ditëlindjen dhe siç ka mësuar “Xing.al”, ajo mbush 33 vjeç.

Miq të shumtë e kanë uruar Aurelën nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, midis të clilëve edhe fotografi Endrit Mërtiri, me të cilin u përfol për një zënkë disa javë më parë.