U MARTUAN DJE/ Ja si ishin veshur VIP-at në dasmën e Jonidës dhe Besnikut (FOTO) – AlpeGossip
U MARTUAN DJE/ Ja si ishin veshur VIP-at në dasmën e Jonidës dhe Besnikut (FOTO)

U MARTUAN DJE/ Ja si ishin veshur VIP-at në dasmën e Jonidës dhe Besnikut (FOTO)

Jonida dhe Besniku kanë kurorëzuar sot dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni buzë detit. Çifti u celebruan nga mikesha e ngushtë, Elvana Gjata.

Jonida dhe Besniku kanë ftuar në dasmë shumë miq e kolegë artistë si Olta Gixhari, Monika Lubonja, Amarda dhe Ermal Mamaqi, Niada Saliasi, Florian Agalliu etj.

Ermali, Ami, Agim Pocari me bashkëshorten

Disa nga veshjet e të ftuarve jua sjellim në fotot e mëposhtme.

Niada Saliasi

Monika Lubonja

Elvana Gjata

Ami dhe Ermali

Luli Bitri

Florian Agalliu dhe bashkëshortja me Jonidën

Olta Daku, Olta Gixhari dhe Niada Saliasi