Dua Lipa dhe Bruno Mars përfundojnë një muaj përplot aventura (FOTO) - AlpeGossip
Dua Lipa dhe Bruno Mars përfundojnë një muaj përplot aventura (FOTO)

Dua Lipa dhe Bruno Mars përfundojnë një muaj përplot aventura (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa i është bashkangjitur këngëtarit të njohur Bruno Mars në turin e tij të fundit.

Të dy ata janë shfaqur së bashku në një imazh të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, ku kanë festuar për përfundimin e këtij turi qe e kanë konsideruar shumë të suksesshëm.

“Performanca e fundit për mua në 24k turin magjik sot! Faleminderit Bruno Mars që më ftove këtë muaj në këtë aventurë të gjatë” ka shkruar Dua në këto imazhe.

Ndryshe, Dua e ka konsideruar shumë të suksesshëm bashkëpunimin me Mars por për shkak të arsyeve shëndetësore ajo pati anuluar disa koncerte.