Ish-banorja e Big Brother nuk di të ndalë provokimet/ Ja çfarë bën kësaj radhe (FOTO) – AlpeGossip
Ish-banorja e Big Brother nuk di të ndalë provokimet/ Ja çfarë bën kësaj radhe (FOTO)

Ish-banorja e Big Brother nuk di të ndalë provokimet/ Ja çfarë bën kësaj radhe (FOTO)

Është padyshim një nga modelet shqiptare më seksi dhe një fakt të tillë e dëshmon në çdo foto që publikon në rrjete sociale.
Këtë herë e shohim Françeskën provokuese dhe sharm duke mos harruar të ekspozojë gjoksin.

Atë e kujtojmë jo vetëm nga fusha e modelimit por edhe si ish-banore e Big Brother.