U BË NËNË NJË MUAJ MË PARË/ Infektohet me koronavirus blogerja e njohur shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË NJË MUAJ MË PARË/ Infektohet me koronavirus blogerja e njohur shqiptare (FOTO)

U BË NËNË NJË MUAJ MË PARË/ Infektohet me koronavirus blogerja e njohur shqiptare (FOTO)

Blogerja e njohur, Sara Karaj, është infektuar me koronavirus vetëm një muaj pasi u bë nënë për herë të parë.

Lajmin e bën të ditur vetë blogerja Karaj, e cila teksa poston një foto të ëmbël me të birin, shkruan se “Te jesh me covid dhe te kesh nje te sapolindur… what’s your superpower?”