Pasi u nda nga e dashura, Fatoni sa te një femër në tjetrën. Dikë e puth, te tjetra mbështet kokën… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi u nda nga e dashura, Fatoni sa te një femër në tjetrën. Dikë e puth, te tjetra mbështet kokën… (FOTO)

Pasi u nda nga e dashura, Fatoni sa te një femër në tjetrën. Dikë e puth, te tjetra mbështet kokën… (FOTO)

Pasi u nda nga Era Istrefi, Faton Shoshi është parë në shoqërinë e femrave të ndryshme.

Herën e fundit ai u vu në qendër të vëmendjes së portaleve për afrimitetin dhe puthjen në faqe që shkëmbeu me modelen Oriola Marashi. Megjithatë, menaxheri duket se po e shijon praninë e femrave të ndryshme krah tij. Pas Oriolës, ai shfaqet duke mbështetur kokën në gjoksin e Vildane Zenelit. Cila do të jetë femra e radhës për Fatonin?