NUK E DINIM/ Moderatorja e “Top Channel” ka diçka për të thënë për Çiljetën: Kishte trupin…(FOTO) – AlpeGossip
NUK E DINIM/ Moderatorja e “Top Channel” ka diçka për të thënë për Çiljetën: Kishte trupin…(FOTO)

NUK E DINIM/ Moderatorja e “Top Channel” ka diçka për të thënë për Çiljetën: Kishte trupin…(FOTO)

Mbrëmja e kësaj të mërkure në Soirée me Jonida Shehun ishte për të gjitha bjondet anë e mbanë Shqipëri
Çiljeta, Mimi Kodheli, Gerta Gixhari, Stela Kotri e shumë të tjera u mblodhën për të folur mbi “bjondllkëkun”, stereotipin e bjondes së paditur e shumë detaje të tjera. Gjatë bisedës, moderatorja e Top Channel në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Stela Kotri ka rrëfyer pëlqimin që kishte ndaj Çiljetës kur ishte në gjimnaz.

“Kemi pasur 2 vite diferencë në gjimnazin Sami Frashëri. Ka qënë kokëkuqja më e bukur! E shihja me adhurim. I shkonte aq shumë ajo e kuqja me trupin e bukur, me sytë jeshilë”, – ka treguar Stela. “Gjëja tjetër për të cilën e adhuronin Çilin ishte dhe thjeshtësia. Në atë kohë ishte në kulmin e famës… i fliste të gjithëve, qeshte me të gjithë!”. Epo, nuk çuditemi aspak me Stelën!