NGA NGJYRA GOLD TEK MUSTARD/ Blogeret shqiptare shkëlqyen edhe këtë javë (FOTO) – AlpeGossip
NGA NGJYRA GOLD TEK MUSTARD/ Blogeret shqiptare shkëlqyen edhe këtë javë (FOTO)

NGA NGJYRA GOLD TEK MUSTARD/ Blogeret shqiptare shkëlqyen edhe këtë javë (FOTO)

Siç e kemi bërë traditë edhe këtë javë kemi zgjedhur veshjet më të bukura të bogereve të njohura shqiptare.

Gjatë motit të paqëndrushëm duket se vajzat nuk kanë dashur të guxojnë duek zgjedhuu veshje të rehatshme dhe praktike. Gjithashtu këtë gjë nuk mund ta themi për ngjyrat ku zgjodhën nuanca gold tek mustard.

Vajzat na tregojne disa prej stileve të ndryshme nga kostumi sportiv i Jonidës tek fustani klasik dhe unik i Lori Hoxhës.

Ndërkohe ne ju njohim me veshjen më të mirë të blogereve për këtë javë.

Armina Mevlani

Jonida Maliqi

Estela Ujka

Anxhelina Kotorri

Lori Hoxha

AlpeNews.al