JEMI SHUMË DAKORD/ Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
JEMI SHUMË DAKORD/ Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për të gjithë (FOTO)

JEMI SHUMË DAKORD/ Xhensila Myrtezaj ka një mesazh për të gjithë (FOTO)

Me makijazh shumë natyral dhe më një shikim të mendueshëm, kështu ishte kjo e shtunë për Xhensila Myrtezajn.

Këngëtarja shqiptare postoi një imazh në Instagram, ku shprehet mirënjohëse për çdo gjë në jetë.

“Jeta është dhuratë. Zgjohu çdo ditë dhe kuptoje këtë…”, shkruan ajo bashkangjitur fotos.

Ky mesazh frymëzimi vjen si një kujtim për të gjithë, që të vlerësojnë çdo ditë të jetës së tyre.

Këngëtarja iu rikthye karrierës në muzikë vetëm tre muaj pas lindjes së vogëlushes së saj, Ajka.

View this post on Instagram

Life is a gift, Wake up every day and realize it…

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on