KENI DASËM? Këto 20 fustane të 2019 do t'ju kthejnë në qendër të vëmendjes (FOTO) - AlpeGossip
KENI DASËM? Këto 20 fustane të 2019 do t’ju kthejnë në qendër të vëmendjes (FOTO)

KENI DASËM? Këto 20 fustane të 2019 do t’ju kthejnë në qendër të vëmendjes (FOTO)

Keni dasëm  dhe nuk dini çfarë fustani të zgjidhni?

Ne kemi një sygjerim për ju. Në javën e modës stilistët e markave të njohura kanë prezantuar trendet e  reja që do i shohim gjatë 2019. Gjithë ngjyra dhe prerje të thejshta ishin disa nga tendencat që pam nga java e modës dhe ku ka më mirë se sa thjeshtësia.

Mjafton të ndiheni rehat dhe të zgjidhni ngjyrën që adhuroni. AlpeNews.al ju njeh me 20 fustanet më “cool” të momentit.