E akuzojnë se ka bërë operacione plastike, ish-banorja e Big Brother tallet keq para të gjithëve me fansin (FOTO) – AlpeGossip
E akuzojnë se ka bërë operacione plastike, ish-banorja e Big Brother tallet keq para të gjithëve me fansin (FOTO)

E akuzojnë se ka bërë operacione plastike, ish-banorja e Big Brother tallet keq para të gjithëve me fansin (FOTO)

Epo kaq e kishte durimi i Xhensilës!

Ish-banorja e Big Brother dhe ish-miss Shqipëria, Xhensila Peree shpesh herë na e ka vërtetuar se është shumë e drejtpërdrejtë për çdo gjë që ka të bëjë me jetën e saj profesionale ashtu edhe private. Së fundmi Xhensila ka qenë në qendër të vëmendjes pas një lajmi që qarkulluar në mediat online ku thuhej se është në një lidhje me Jurgen Kurtin pasi janë parë bashkë në një club në Durrës, por që të dy ata i kanë mohuar këto zëra duke theksuar se janë thjesht miq.

Por në një foto të postuar së fundmi nga Xhensila është akuzuar nga një fans për ndërhyrje, pasi ai i ka thënë se i pëlqente më shumë kur ishte pa ndërhyrje. Por ky koment nuk i ka pëlqyer aspak Xhensilës e cila e ka publikuar në instastory komentin dhe e ka ironizuar kështu: “me kë sy i ka parë ndërhyrjet ky, me atë me xham apo pa xham”.